„Caritas Latvija” sadarbībā ar „Jauniešu pastorālo centru” 3. oktobrī aicina jauniešus pavadīt laiku kopā ar bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, dodoties ekskursijā uz Mini Zoo Dobuļos, Iecavas novadā, kā arī aicina ziedot pietrūkstošos līdzekļus pasākuma norisei. Pasākums iecerēts kā viena no septiņām aktivitātēm projekta “Mīlestības graudi” ietvaros, un tā nosaukums ir “Solis pretī draudzībai”.

Uz Mini Zoo dosies kustības „Ticība un gaisma” ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, no Rīgas, kā arī ģimenes no Alūksnes un Balviem. Tā būs piedzīvojumu diena gan bērniem, gan viņu vecākiem. Iecavas Mini Zoo būs iespēja redzēt gan vietējos mājdzīvniekus, gan kādu eksotiskāku dzīvnieku. Kamēr bērni un jaunieši apciemos dzīvniekus un tos samīļos, viņu vecākiem ir ieplānota kopīga laika pavadīšana, dalīšanās iespaidos, agapeun muzicēšana.

Brauciens uz Mini Zoo bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem, brāļiem un māsām ir plānots par brīvu. To ar ziedotāju atbalstu finansē „Caritas Latvija”, bet šobrīd rīcībā esošā summa nav pietiekoša, lai segtu pilnīgi visus pasākuma izdevumus. Dotā brīdī daļa summas jau ir novirzīta Iecavas Mini Zoo biļešu iegādei, ar daļu no līdzekļiem tiks nosegtas transporta izmaksas, lai aizvestu un atvestu ģimenes. Trūkstošā summa ir 380 eiro, tāpēc izbrauciena organizētāji aicina neklātienē kļūt par tā patroniem, savukārt jaunieši var pieteikties kā brīvprātīgie asistenti bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, lai sagādātu skaistas brīvdienas kā bērniem, tā viņu vecākiem.

Ziedojumus ekskursijai var sūtīt uz „Caritas Latvija” kontu ar norādi ekskursijai: nodibinājums „Caritas Latvija”, Mazā Pils iela 2a, Rīga, LV-1050, Reģ. Nr. 40008086191, Konta nr.: LV46HABA0551008657797.

Savukārt brīvprātīgie jaunieši aicināti pieteikties līdz 28. septembrim, rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot uz mob. tālr. 26394426.

Kā paskaidroja “Jauniešu pastorālā centra” vadītāja Diāna Mekša, projekta “Mīlestības graudi” moto ir “Nāc un atklāj Jēzus seju tur, kur negaidi!”. Tā mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem piedzīvot došanas prieku septiņās nepierastās situācijās. Šie pasākumi ir iecerēti kā konkrēta „jauniešu artava” vai tā sauktie „Mīlestības graudi”, ko viņi varēs sniegt saviem līdzbiedriem, un tādā veidā gatavoties Pasaules Jauniešu dienām Krakovā, liecinot par savu personisko pieredzi un nesot mīlestību citiem.

Projekta laikā līdz nākamā gada jūnijam jaunieši aicināti piedalīties vēl šādos pasākumos: „Izplati mīlestību visur, kur tu ej” Kalkutas māsu klosterī Rīgā ar bērniem un jauniešiem no trūcīgām ģimenēm; mūziklā „Atklāt apslēpto talantu” ar jauniešiem ieslodzījumā; sporta aktivitātēs „Mēs visi esam Dieva bērni” ar jauniešiem, kuriem ir autisms; „Nemīlēsim ar vārdiem un mēli, bet ar darbiem un patiesību!” ar patvēruma meklētāju bērniem; vasaras nometnē bērniem ar īpašām vajadzībām. Papildu informācija, sazinoties ar Jauniešu pastorālo centru pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Nr. 18 (522) 2015. gada 26. septembris

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt