14. februārī interesenti varēja iepazīties ar programmu „Ciklu šovs – mana ķermeņa slepenā koda atklāšana” autori Elizabeti Raitu-Paulu (Vācija). Viņa ir izveidojusi uz vērtībām orientētu dzimumaudzināšanas programmu 10 -12 gadus vecām meitenēm un viņu vecākiem. Radošā izglītības metode rada patiesas emocijas. Par to varēja pārliecināties visi, kas bija atnākuši uz „Ģimenes ekoloģijas institūta” rīkoto semināru. Aptaujas anketās 100% visi dalībnieki norādīja, ka to nepieciešams ieviest arī Latvijā.

21. februāris bija notikumiem bagāta diena katoļu studentiem un pasniedzējiem, jo vizītē Rīgā bija ieradies Laterāna Pontifikālās universitātes rektors V. E. bīskaps Enriko dal Kovolo. Viņa labestīgā attieksme RARZI docētājos raisīja sirsnīgus smaidus, savukārt Svētajā Misē dzirdētais sprediķis ļāva novērtēt viņa aizrautību, sludinot Labo Vēsti.

22. februārī Latgaliešu kultūras gada balvu „Boņuks 2014” par mūža ieguldījumu saņēma žurnāliste, ilggadīga žurnāla “Katōļu Dzeive” redaktore Maruta Latkovska. Balvu viņai pasniedza režisors Jānis Streičs. Savukārt par gada notikumu tika atzīta Franča Trasuna 150 gadu jubilejai veltītā pasākumu sērija. Par konferenci Rīgā plaši rakstījām arī KBV slejās.

Foto: Anita Sosnare, Liene Martuzāne, Latgales vēstniecība GORS publicitātes foto

Nr. 4 (508) 2015. gada 28. februāris

3 4

 

1 2

Latkovska Latkovska sanem balvu

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt